Za celým systémem jsou samí úžasní lidé

Na projektu se podílí autorka publikací o předškolním vzdělávání, parta softwarových vývojářů, specialisté na uživatelská rozhraní a konzultanti.

Karellen kid

Karellen - systém

Úplně první verze systému byla zprovozněna v roce 1998, což dokazuje naši snahu být stále lepšími a přinášet stoprocentní služby školkám již po řadu let. Dnešní verze systému se samozřejmě od té první liší k nepoznání a je dále vyvíjena, ale základní myšlenku neztratila. Nejen z tohoto důvodu nám věří a zůstává věrno plno spokojených školek, obcí a rodičů. Bezpečně spravujeme záznamy tisíců zaměstnanců, dětí a jejich rodičů.

Margrét a Matthías - hlavní konzultanti

Margrét je známou osobností na Islandu pro svou filozofii a vedení předškolního vzdělávání. Je autorem několik publikací a vlastní svou vlastní síť školek, které jsou velmi oblíbené a vyhledávané. Matthías, který je její pravou rukou je zkušeným vychovatelem v předškolním vzdělávání a psychologem. A právě oni jsou největšími konzultanty pro systém a jeho části.

Produkční tým - ti kdo za tím vším stojí

V týmu kdo za celým Karellenem stojí je plno báječných lidí z mnoha zemí. Programátoři, designéři, vedoucí projektů, konzultatnti a samozřejmě investoři. Hlavními firmami, které stojí za vývojem a většinou investic jsou islandský Premis a český SwDESIGN. Obě firmy mají dlouholeté zkušenosti s vývojem softwaru a správou serverů. Díky skvělé poloze a nejekologičtějšímu provozu jsou všechna data ukládána v superzabezpečeném systému serverů na Islandu.

Dalšími důležitými lidmi jsou naši partneři v zahraničí, kteří se snaží předat naše vize a superschopnosti Karellenu i mezi školky v jejich zemích.

Matthias

Matthías

Office

Vývojové centrum na Islandu

Group

Část našeho týmu

Margret

Margrét